RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu kez tedbirli
Doğum tarihi belli oldu
12 milyon $'lık mega genelev
Beren ve Kenan'a para yağıyor
Kıvanç'ın yeni imajı
Bu haber 03 MAYIS 2011, SALI 18:39:32 tarihnde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hasan Tahsin ve Süleyman Gencel'e operasyon sorusu!

Büyükşehir’e yönelik operasyonda Süleyman Gençel’in yanı sıra kentin yakından tanıdığı gazeteci Hasan Tahsin ve DHA Muhabirinin ifadesine başvuruldu.
Hasan Tahsin ve Süleyman Gencel'e operasyon sorusu! İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik şok operasyon medyaya da sıçradı. İnternet üzerinden yayın yapan pausehaber.com isimli internet sitesinde köşe yazarlığına devam eden Süleyman Gençel ile aynı sitenin yazarı Hasan Tahsin Kocabaş emniyet tarafından ifade vermeye çağırıldı. Sabah saatlerinde Kaçakçılık Organize ve Şube Müdürlüğü (KOM) giderek ifade veren Hasan Tahsin’in ardından şuanda da Süleyman Gençel ifade veriyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Eski Genel Sekreteri Ersu Hızır ve Genel Sekreter Yardımcısı Ferda Eser’i koltuğundan eden ‘yemekteyiz’ yazısını kaleme alan Gençel, Büyükşehir Belediyesi’ne dönük çok sayıda eleştirel yazıyla tanınıyor. Özellikle baş başa yenildiği iddia edilen yemekte konuşulduğu iddia edilen bazı iddiaları kaleme alan Gençel’in yazılarının ardından Hızır Genel Sekreterlik görevinden alınmıştı. Yemekteyiz olayından sonra söz konusu yemeği sadece Grand Plaza Eski Genel Müdürü Birol Soylu ile yediğini vurgulayan Gençel’in yemekte konuşulduğu iddia edilen bazı birimlerdeki yolsuzluk iddiaları hakkında görüşüne başvurulduğu kaydediliyor. Hasan Tahsin Kocabaş ve Süleyman Gençel’in yanı sıra DHA’dan bir muhabirin de ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

İŞKADINI KURTULUŞ DA İFADE VERDİ İzmir’de yayın yapan egeninsesi.com’da ‘çürük elmacı’ kod adıyla yazıları yayınlanan ve Büyükşehir Belediyesi ile davalık olan işkadını Nivent Kurtuluş’un da ifadesine başvuruldu. Kurtuluş, Kemalpaşa’da kendisine ait bir arazinin imar planı nedeniyle karşı karşıya kaldığı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu hakkında bakanlığa da çok sayıda suç duyurusu yapmıştı. (egede sonsöz)


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
ANKET
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu
Hakkında    Künye   
© Copyright 2010 ayasuluk.com Yazılım :Gazi SOFT Her hakkı saklıdır.